Sarigato z nowym szefem sprzedaży

NEWS

2017-02-07

Sarigato z nowym szefem sprzedaży

Jakub Rzepka, który dotąd pełnił funkcję Agency Sales Managera w Sarigato, objął nowoutworzone stanowisko Agency Sales Directora. Rzepka będzie odpowiedzialny za opracowanie i wdrażanie strategii sprzedażowej oraz współpracę z klientami w zakresie kampanii e-mail marketingowych i kampanii display opartych o targetowanie behawioralne.

Jakub karierę w reklamie rozpoczął w OpenRate, dalej realizował kampanie on-line w spółkach należących do Grupy Netsprint, gdzie odpowiadał za pozyskiwanie nowych oraz obsługę istniejących klientów firmy.

– Jestem pasjonatem innowacji w reklamie, a zespół z jakim mam przyjemność pracować to świetni ludzie i profesjonaliści. Sarigato daje możliwości pracy w wielu obszarach dla kampanii digitalowych jakie realizujemy dla naszych Klientów. Realizowane projekty zarówno jeżeli chodzi o rozwiązania technologiczne, jak i kreację to dla nas nieustanna droga dążenia do doskonałości. Mam naprawdę świetny zespół ekspertów, z którym wspólnie zrealizujemy wszystkie cele na te rok – tak zmianę stanowiska komentuje Rzepka.

Jakub zdecydował się związać swoją przyszłość z Grupą Sarigato również ze względu, na wartości jakie podziela z resztą zespołu, w tym najnowszy projekt Fundacji Sarigato, charytatywny sklep zoologiczny Sklep.KarmimyPsiaki.pl, którego 100% zysku przeznaczane jest na pomoc bezdomnym zwierzętom.

POWRÓT

Andrzej Dobrzański dołącza do zespołu Sarigato

W grudniu 2016 r. do zespołu agencji e-mail marketingowej Sarigato na stanowisku...

2016-12-20

Nowy Agency Sales Manager

We wrześniu do zespołu Sarigato dołączył nowy...

2016-10-04

Raport E-mail marketing 2016

Zapraszamy do zapoznania się z Raportem "E-mail marketing 2016", przygotowanym przez...

2016-08-24
STARSZE
NOWSZE